سیستم تخفیفات

کاربر گرامی سلام،
بنا به درخواست متعدد کاربران و همکاران گرامی و در جهت قدردانی از وفاداری کاربران وب سایت پیپرداک ، تصمیم به تعریف و راه اندازی سیستم تخفیفات در وب سایت گرفته ایم.
بنابر این سیستم همه ی کاربران وفادار سایت می توانند بسته به سطح خرید خود از سایت از امتیاز تخفیف بهره مند شوند.


نحوه کار سیستم تخفیفات:

در این سیستم همه کاربران از خرید اول به بعد، امکان دریافت تخفیف خودکار را به شرح زیر خواهند داشت:

سطح تخفیف

شروع تخفیف از

درصد تخفیف

سطح 1

خرید اول به بعد (از خرید دوم)

10%

سطح 2

پس از 20 هزار تومان خرید قبلی (بر مبنای جمع پرداخت ها)

15%

سطح 3

پس از 50 هزار تومان خرید قبلی (بر مبنای جمع پرداخت ها)

20%

سطح 4

پس از 100 هزار تومان خرید قبلی (بر مبنای جمع پرداخت ها)

30%

سطح 5

پس از 200 هزار تومان خرید قبلی (بر مبنای جمع پرداخت ها)

40%


توجه داشته باشید که:

1- جهت اعمال تخفیف بر روی فاکتور، حتما باید قبل از خرید با نام کاربری و رمز عبور خود در سایت لاگین کرده باشید. نام کاربری کلیه کاربرانی که یک بار از سایت خرید کرده باشند معادل آدرس ایمیل وارد شده ی آنها در هنگام خرید فایل است. برای رمز عبور نیز در صورتی که شماره همراه خود را در زمان خرید وارد کرده باشید این شماره به عنوان رمز عبور شما در نظر گرفته شده است. در صورتی که شماره همراه خود را درج نکرده باشید یک رمز عبور 6 یا 7 رقمی به آدرس ایمیل شما ارسال شده که از آن می توانید برای ورود به پروفایل کاربری خود استفاده نمائید.

2- برای اعمال تخفیف سطوح بعد این نکته ضروری است که جمع پرداخت های قبلی شما (خریدهای قبل از فاکتور جاری) به سطح بعد رسیده باشد. برای مثال فرض کنید شما هم اکنون در سطح 2 قرار دارید و تاکنون 40 هزار تومان خرید از سایت داشته اید؛ در صورتی که ارزش فاکتور جاری شما که قصد پرداخت آن را دارید 15 هزار تومان باشد تخفیفی که برای این فاکتور لحاظ می شود همان تخفیف سطح 2 خواهد بود، زیرا مجموع مبالغ پرداخت های قبلی شما هنوز همان 40 هزار تومان است که مربوط به سطح 2 است. پس از انجام این خرید برای خرید بعدی شما تخفیف سطح 3 لحاظ خواهد شد.

3- توجه داشته باشید همانطور که در جدول فوق نیز ذکر شده، جابجایی بین سطوح بر مبنای جمع مبالغ پرداخت شده ی قبلی صورت می پذیرد نه براساس جمع فاکتورهای قبلی! به عبارت دیگر برای مثال در صورتی که شما تا کنون مبلغ 25 هزار تومان فاکتور در سایت خرید کرده باشید اما پس از کسر تخفیفات مبلغ 19 هزار تومان بابت این فاکتورها پرداخت نموده باشید هنوز در سطح 1 قرار خواهید داشت؛ و زمانی که مجموع مبالغ پرداختی از 20 هزار تومان بالاتر باشد واحد سطح 2 خواهید شد.

امیدواریم با این تخفیفات علاوه به بر کمک به جامعه علمی و تحقیقاتی کشور، سپاسگذار وفاداری شما کاربران گرامی به پیپرداک باشیم.
باتشکر
پیپرداک

PaperDoc.ir پیپرداک
Paperdocir@
27 23 800 0938

Follow Us On:

پرداخت نهایی
عنوان مقاله
محصول به سبد خرید اضافه شد.